Demolice stavby Praha a Střední Čechy

Demolice stavby a povolení k odstranění staveb

Každý nápad něco odstranit popř. pozměnit v katastru nemovitostí potřebuje nahlášení úřadu. A to konkrétně stavebnímu odboru. Pro takové nahlášení nestačí přijít a ústně oznámit na stavebním úřadě že jdete bourat dům. K demolici domů a jakékoli jiné stavbě je potřeba doložit dokumentaci a to projekt. Demolice stavby a projekt a vybrání firmy na bourací a demoliční práce. V případě zájmu nás kontaktujte (kontakt níže).

Nabízíme kompletní demolice jakékoli stavby za nízké ceny.

Projekt musí vyhotovit akreditovaný architekt.V projektu na demolici musí být hlavně co budete bourat. Jak se to bude bourat (trhavinou nebo strojně) a jakým způsobem. Odbornost firmy která bude demolici provádět. A aby toho nebylo málo. Tak je potřeba vše oznámit více úřadům a to stavební odbor, hygienická stanice a na životní prostředí příslušného úřadu.

Jak dlouho trvá demolice stavby

Pokud budete potřebovat demolice stavby, tak nás stačí jen kontaktovat. Z dvoupatrového domu který se rozhodnete zbourat a nebo ze stodoly. Vám zůstane jen pár starých trámu a pouze díra v zemi. A to už jen za několik dní od zahájení.

Demolice domu provádíme již 10 let

Chystáte se ke koupě parcely k bydlení a nebo k investici? Kde stojí starý dům a přemýšlíte nad jeho demolicí. Nabízíme jak demolice domu a jiných staveb. Tak demolice a bourání menších staveb jako např. chaty, stodoly. Pokud je u daného domu potřeba i ruční a postupné šetrné rozebírání, tak jsme připravení bourat cokoli a to nejen domy.

Staré domy nikdo nechce kupovat. Pokud jde výhodný obchod ale je potřeba jen něco zbourat a odvézt z pozemků, tak kontaktujte odborníky, kteří se o vše postarají.

V případě zájmu o demolici samotnou. Případně o demolici vč. zajištění povolení nás kontaktujte přes telefon popř.

Poptávkový formulář

[ Z technických důvodu formulář dočasně zrušen. ]

Na email odpovídáme do 2 pracovních dnů.

Kontakt – demolice a zemní práce

Tel.:  + 420 777 625 474

E-mail:    info@demolicepraha.cz