Demolice stavby Praha a Střední Čechy

Demolice stavby a povolení k odstranění staveb

Každý nápad něco odstranit popř. pozměnit v katastru nemovitostí potřebuje nahlášení úřadu konkrétně stavební odbor, pro takové nahlášení nestačí přijít a ústně oznámit na úřadě že jdete bourat dům. K demolici domů a jakékoli jiné stavbě je potřeba doložit dokumentaci a to projekt.

Demolice stavby a projekt a vybrání firmy na bourací a demoliční práce

Projekt musí vyhotovit akreditovaný architekt. V projektu na demolici musí být co budete bourat, jak se to bude bourat ( trhavinou nebo strojně ) a jakým způsobem a odbornost firmy která bude demolici provádět.

A aby toho nebylo málo, tak je potřeba vše oznámit více úřadům a to stavební odbor, hygienická stanice a na životní prostředí příslušného úřadu.

Jak dlouho trvá demolice stavby

Pokud budete potřebovat demolice stavby, tak nás stačí jen kontaktovat. Z dvoupatrového domu který se rozhodnete zbourat a nebo ze stodoly. Vám zůstane jen pár starých trámu a pouze díra v zemi a to už jen za několik dní od zahájení.

Demolice domu provádíme již 10 let

Pokud se chystáte do investice nějaké parcely kde stojí starý dům a přemýšlíte nad jeho demolicí. Nabízíme jak demolice domu a jiných staveb, tak demolice a bourání menších staveb jako např. chaty, stodoly. Pokud je u daného domu potřeba i ruční a postupné šetrné rozebírání, tak jsme připravení bourat cokoli a to nejen domy.

Staré domy nikdo nechce kupovat a pokud jde výhodný obchod ale je potřeba jen něco zbourat a odvézt z pozemků, tak budete kontaktovat odborníky, kteří se o vše postarají.

V případě zájmu o demolici samotnou, popř. o demolici vč. zajištění povolení nás kontaktujte přes telefon popř.

Poptávkový formulář

[ Z technických důvodu formulář dočasně zrušen. ]

Na email odpovídáme do 2 pracovních dnů.

Kontakt – demolice a zemní práce

Tel.:  + 420 777 625 474

E-mail:    info@demolicepraha.cz