Demolice domu Střední Čechy

Chystáte se investovat do pozemku na kterém je postaven nějaký starý dům? Jsme menší demoliční firma a nabízíme demolice domu, stodoly, demolice staveb. Dále zemní práce a výkopové práce a to včetně odvozu sutě, zeminy, hlíny. Pracujeme nejen v hlavním městě ale také ve Středních Čechách a to bez příplatků.

Demolice nabízíme v Praha – západ, Praha – východ, Hořovice, Karlštejn, Beroun, Slaný, Benešov, Vlašim, Poděbrady, Nymburk, Milovice, Brandýs, Benátky, Kladno, Rakovník. Po dohodě také do vzdálenějších krásných měst jako např. Dobříš, Kolín, Tábor a Mladá Boleslav.

Autodoprava do Středočeského kraje a do vzdálenějších měst je bez poplatku.

Disponujeme bagry na demolice dřevěných a zděných domu. Bourání chaty na pozemcích u hlavních tahu. Také na měně dostupných míst jako např. v kopci a zapadlých uličkách. Odvoz sutě nabízíme kontejnery a sklopky o objemu 4 – 10 m3. Bourání s odvozem se dá stihnout bez problému za několik dní od vydání patřičných povolení.

Provádíme malé zakázky typu bourání dřevěné chatky, přístavku, rozebírání střech a krovu až po demolice dvoupatrových domu. Lákají Vás levné pozemky v okolí Prahy a chcete si postavit nový dům? Leckdy však je potřeba zbourat původní již neobyvatelnou nemovitost. Do Středních Čech se stěhuje stále více lidí. Kteří opouštějí nejenom Prahu ale také se stěhují z oblastí vzdálených od Středočeského kraje.

Demolice domu

Stavbou nového domu, většinou chtějí strávit klidné stáří na venkově ale v blízkosti krásné Prahy. Příjemné prostředí a nízké ceny domů ve Středočeském kraji lákají stále více lidí z celé ČR. Demolice domu je nutná nejen z hlediska úspor. Ale také za nemalé investice za rekonstrukce a to z hlediska bezpečí.

Staré domy se postupně rozpadají a potřebují časté opravy. Nejdřív přijde při opravách starého domu na řadu bourání střechy. Pak bourání podlahy, izolace celého domu od zateplení až po základy. Demontáž oken a výměna za nové a mnoho dalšího. Jednodušší je demolice domu a postavení nové stavby. Mnoho stavebních firem už mají levnější ceny za stavbu nové stavby. Než-li za provedení rekonstrukce.

Demolice černé stavby

Máte na pozemku černou stavbu? Černou stavbu poznáte nejen podle vzhledu. Ne že by byla barevně černá ale spíše vypadá většinou nedokončená. Nebo postavená z nekvalitních materiálu. Následně poté nemůže být ani zkolaudována a zapsána do katastru nemovitostí. Tyhle stavby jsou opuštěné třeba i několik let a bydlet se v tom už ani nedá.

Většinou také nejsou k domu přivedeny žádné inženýrské sítě jako kanalizace, voda a plyn. Demolice černé stavby je jednodušší na papírování a na bourání takové stavby nepotřebujete žádné povolení.

V případě nabídky na nejen demolice domu Praha , nás neváhejte kontaktovat.